Cena vstupeniek na jednotlivé premietania kina KLAP sa pohybuje v rozmedzí 1-4 €. V prípade, že sa premietana za dobrovoľný príspevok alebo zdarma, je o tom vopred informované, priamo v popise premietaní, ktoré nájdete v podstránke Program.

Lístky si môžete rezervovať online cez kalendár podujatí nižšie. Po zarezervovaní si môžete lístky zakúpiť online, alebo si ich vyzdvihnúť a zaplatiť na mieste 30 minút pred začatím premietania. V prípade, že ste sa rozhodli si lístky zakúpiť až na mieste, v čase 17:15-18:00 hod. Vám bude k dispozícii predajca kina KLAP vo foyer budovy na Svoradovej 2, Bratislava.

Sme členom Asociácie slovenských filmových klubov. Cena preukazu ASFK je v roku 2017 5 eur. Preukaz si môžete zakúpiť vždy v pokladni kina KLAP pred začatím premietania.

Členom filmovéhpreukaz-filmoveho-klubu-2016o klubu sa môžeš stať aj ty! Je to jednoduchšie ako si vieš predstaviť! Podpor svoj obľúbený filmový klub kúpou preukazu. Platí až do konca roka 2017. Preukaz stojí 5€ a môžeš si ho kúpiť pred každým premietaním v kine. S preukazom automaticky získaš zľavu a za film platíš len 2€.

Preukaz FK (filmového klubu) platí na celom Slovensku.

X
X